Megbízónk komoly múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő építőipari- és barkácsgépek, szerszámok és kellékanyagok nagykereskedelemmel foglalkozó családi vállalkozás. A tulajdonosok sok évi kemény munka után szeretnének egy lépést hátra lépni, ezért Gépértékesítési csoportvezetőt keresünk hozzájuk.

Gépértékesítési csoportvezető

Budapesti munkavégzés

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a gyártóval/szállítóval
  • Magyar engedélyeztetés, gépkönyvek, használati útmutató,
  • Raktárkészlet, szerviz menedzselése (van egy szervizes beosztottja)
  • Rendelés, áruellátás menedzselése (van egy értékesítési asszisztens beosztottja is)
  • A területi képviselők oktatása, segítése
  • A területi képviselők elkísérése, közös értékesítés
  • Direkt értékesítés nagy vevőknél
  • Új forgalmazók felkutatása
  • Kiállításokon a gépek bemutatása, esetleg egyéb marketing

Elvárások:

  • Egyetemi diploma lehetőleg közgazdasági/üzleti/műszaki területen
  • 3-5 éves tapasztalat műszaki értékesítés területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

Hosszú távú elköteleződéséért cserébe megbízónk a pozíció fontosságának megfelelő munkakörülményeket és jövedelmet biztosít.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát online rendszerünkön keresztül, a Jelentkezek gomb megnyomásával tudja csatolni, vagy küldje el pályázatát e-mailben az ildiko.seres@hill-international.com-ra.