A HILL International budapesti székhelyére

Gyakornokot keresünk

Executive search

  • Te fogod támogatni a kereséseket különböző szinten
  • Minden sourcing csatornát használhatsz, amit csak el tudsz képzelni, számítunk az igényes, precíz munkádra!
  • Napi szintű kapcsolatban leszel a tanácsadókkal, researcherekkel, akár ügyfelekkel is, így minden számodra fontos információt megkaphatsz tőlük, ami a sikeres toborzáshoz kell
  • Szervezési feladatokba biztosan téged vonunk be
  • Betekinthetsz a pszichológiai tesztjeinkbe, sőt ki is próbálhatod őket!
  • A kreativitásodat is kamatoztathatod a kulcsszavas keresésekben

Amit várunk

  • Aktív vagy passzív (25 év alatti) nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz gazdaság-, társadalomtudományi vagy jogi területen
  • Ráérsz heti legalább 20-25 órában dolgozni és legalább 1 éven keresztül tudsz maradni
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó és együttműködő készséged van és nem félsz telefonálni sem
  • Képes vagy önállóan dolgozni, több feladatot párhuzamosan végezni
  • Érdeklődsz a toborzás-kiválasztás területe iránt és szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni
  • Csapatunk mindenben segítségedre lesz, és garantáltan jó hangulatban fognak telni a hétköznapjaid
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj

Örömmel fogadjuk jelentkezését akár közvetlenül e-mailben is az
office.budapest@hill-international.com címen mellékelt önéletrajzoddal vagy a JELENTKEZEK gombra kattintva.