Megbízónk egy nemzetközi tulajdonban lévő autóalkatrész-gyártó cég Füzesabonyban, melynek termékei kiemelt fontosságúak és minőségűek az autógyártásban. A cégcsoporton belül alkalmazott folyamatoknak köszönhetően világszinten jól ismert piacvezető cégeket mondhat partnereinek. A vállalat további fejlesztése részeként keresünk hozzájuk most HR vezetőt.

HR manager

Egy nemzetközi autóalkatrész-gyártó cégnél

Főbb feladatok:

  • A cég tevékenységéhez kapcsolódó HR folyamatok menedzselése
  • HR stratégia meghatározása és megvalósítása; éves HR terv és költségvetés kidolgozása és nyomon követése
  • Meglévő folyamatok, rendszerek felülvizsgálata, szükség esetén módosítása; új folyamatok, rendszerek bevezetése, működtetése, fejlesztése
  • Részvétel a HR folyamatok és rendszerek a Fejér megyei telephellyel történő egységesítésében
  • Együttműködés társosztályokkal, valamint a vállalati regionális és globális HR szervezetekkel
  • Szakmai szintű cégképviselet üzleti tárgyalások, auditok, beszámolók során
  • 3 fős HR csoport irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség HR, üzleti vagy menedzsment területen
  • HR vezetői tapasztalat autóipari és/vagy gyártó környezetben
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Folyamat- és rendszerszintű gondolkodás
  • Rugalmasság, együttműködés, csapatmunka

Megbízónk a kiválasztott jelöltnek egy nemzetközi hátterűm dinamikusan növekvő cégben, kihívásokkal teli HR vezetői pozíciót kínál, folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát online rendszerünkön keresztül a Jelentkezek gomb megnyomásával tudja csatolni, vagy küldje el pályázatát e-mailben a zsuzsanna.nedro@hill-international.com-ra.