Megbízónk a csomagolóiparban meghatározó multinacionális vállalatcsoport, folyamatos jövőbeli fejlesztési tervekkel. Most nyíregyházi tagvállalatukba keresünk új Konstruktőr munkatársat. A vállalat nagy hangsúlyt fektet az egymás és a környezet iránti tiszteletre és munkatársaik folyamatos fejlesztésére, képzésrére. Várjuk a jelentkezését, ha úgy érzi, szívesen lenne tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak, ahol támogatás, széleskörű tudás és szakmai előmeneteli lehetőség várja.

Konstruktőr (csomagolóipar)

Az információszerzéstől az új termék kialakításáig

A pozíció betöltőjétől azt várják el, hogy a vevői igényekből kiindulva megtervezze a csomagolást, amit a vevő jóváhagyása után költséghatékonyan le is tudnak gyártani.

Legfontosabb feladatai:

  • A vevőigényeknek és a gyártási lehetőségeknek legjobban megfelelő csomagolások megtervezése, költséghatékony tervek készítése, javaslatok kidolgozása, műszaki megoldások megtervezése.
  • Aktív kapcsolattartás belső ügyfelekkel (technológia, belső termékmenedzserek, kereskedelmi képviselők).
  • Fejlesztési, kivitelezési és ajánlati rajzok készítése (2D, 3D), aktualizálása, módosítása, prezentációk készítése és bemutatása a vevőknek.
  • Új termékekhez minta készítése és tesztelése, optimalizálása a gyárthatóság érdekében, a szükséges csomagolástechnikai vizsgálatok elvégzése a szerszámtervezés támogatásához.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (pl. műszaki menedzser, gépészmérnök, közlekedési mérnök, autóipari mérnök, mechatronikai mérnök, formatervező, ideális esetben csomagolástechnológus vagy papíripari mérnök).
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás írásban és szóban, a vevőkkel való kapcsolattartás miatt
  • Proaktív hozzáállás, kezdeményező, dinamikus személyiség
  • Önálló munkavégzés, csapatmunkában való jártasság, jó kommunikációs készség
  • Motiváltság, terhelhetőség
  • Precíz és strukturált munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyként értékeljük:

  • CAD ismeretek (ha ez nincs meg, tanulható)
  • Termék konstrukciós ismeretek
  • Grafikai program ismerete (előny az Adobe Illustrator-ban vagy Corel-ben való jártasság)

Betanításának része lesz:

  • Papír alapanyag ismeret
  • Termelési / tervezési tapasztalat
  • Iparágban szerzett tapasztalat

Megbízónk a kiválasztott jelöltet egy innovatív, kellemes légkörű vállalatban, szakmai fejlődési lehetőséggel és ideális munkafeltételekkel várja.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát online rendszerünkön keresztül, magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajza feltöltésével, valamint egy adatlap és egy rövid kérdőív kitöltésével tudja megtenni. Kérjük, pályázatát

NE

a "JELENTKEZEK" gombra kattintva, hanem az alábbi linken adja be:

=[gt ] www.finefit.hu/index.php?c=csom_tech_man_nyir&ud=db