Önálló és tapasztalt szállodavezető vagy? Szeretnél kiemelt helyszínen dolgozni?

Szállodavezető

Megbízónk exkluzív, ugyanakkor családias budapesti szállodájába keresünk szállodavezetőt.

Feladatok

  • A szálloda vezetése, beleértve a költségvetés elkészítését és teljesítését
  • 4 alkalmazott irányítása és támogatása
  • Támogatás a recepción be-, kijelentkezés és egyéb fogadási feladatokban
  • Kifogástalan ügyfélszolgálat biztosítása
  • Szabványok, előírások, folyamatok betartása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Megfelelés a jogszabályi követelménynek

Profil

  • Szállodavezetői képzés (vagy azzal egyenértékű képzés)
  • Legalább 5 év szállodai vagy vendéglátóipari szakmai tapasztalat, 2 év vezetői tapasztalat
  • Nagyon jó német és angol nyelvtudás írásban és szóban (olasz előnyt jelent)
  • Általános szoftverek, internetes és szállodai ingatlanmenedzsment rendszerek ismerete
  • Erős gyakorlati érzék
  • Feladatok és kihívások felismerése és teljesítése

Amit kínálunk

  • Érdekes és sokrétű kihívás nemzetközi környezetben
  • Magas fokú függetlenség

Jelentkezésed egyszerűen a JELENTKEZEK gombra kattintással indíthatod, illetve német és/vagy angol nyelvű önéletrajzod elküldésével az ildiko.seres@hill-international.com címre is befejezheted.