Dla naszego klienta będącego polskim przedstawicielstwem międzynarodowego prodecnta urządzeń i rozwiązań mających zastosowanie w wielu gałęzach przemysłu poszukujemy osoby, która chciałaby kontynuować swój rozwój zawodowy na stanowisku:

Area Sales Manager

Doświadczenie w sprzedaży, język angielski

Zadania:

  • rozwój sprzedaży oferowanych produktów i rozwiązań
  • profesjonalne wsparcie techniczne i handlowe w zakresie oferowanych produktów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • prace administracyjne związane z realizowanymi zadaniami
  • praca w systemie home office

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe mile widziane techniczne
  • umiejętność prowadzenia technicznej prezentacji produktów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • nastawienie na realizację celów

Nasz klient oferuje : przyjazną atmosferę pracy, szkolenia produktowe oraz niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.