Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy zaangażowanej i pozytywnej osoby, która chciałaby kontynuować swój rozwój zawodowy na stanowisku

Księgowa / Księgowy

Doświadczenie w księgowości, język angielski

Zadania:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • weryfikacja danych w systemie księgowym
  • rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • rozliczanie delegacji służbowych
  • przygotowywanie dokumentacji do procesu audytu, kontroli
  • przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (US, GUS, NBP).

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • umiejętność obsługi programów księgowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
  • bardzo dobra organizacja pracy

Nasz klient oferuje : przyjazną atmosferę pracy, możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.