Nasz klient jest jednym z międzynarodowych producentów i dostawców produktów dedykowanych do sektora medycznego. Obecnie poszukujemy dla niego osoby, która chciałaby rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia na stanowisku

Księgowy Finansowy

Doświadczenie w finansach, język angielski

Zadania:

  • weryfikacja dokumentów finansowo - księgowych
  • nadzór na obiegiem dokumentów
  • przygotowywanie raportów i analiz zgodnie z wytycznymi
  • windykacja należności
  • wspieranie Finance & Controlling Managera w bieżących działaniach
  • współpraca z działami wewnątrz firmy i zagraniczną centralą

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w finanse, rachunkowość
  • 1-2 lata doświadczenia na stanowiskach w obszarze księgowości, finansów, kontrolingu
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość Excel w stopniu dobrym
  • nastawienie na współpracę
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • samodyscyplina, odpowiedzialność za powierzone zadania

Nasz klient oferuje : możliwość zdobycia ciekawych i wszechstronnych doświadczeń, możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, rozwój w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.