Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby, która posługuje się językiem czeskim i chciałaby kontynuować swój rozwój zawodowy na stanowisku:Zarz

Menedżer Sprzedaży – Czechy

Zarządzanie sprzedażą, język czeski

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie kontaktów biznesowych z klientami na terenie Czech
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji
  • bieżące raportowanie swojej pracy i wyników działań
  • praca w systemie home office

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży w branży stolarki okiennej, drzwiowej lub w branży materiałów budowlanych
  • dobra znajomość języka czeskiego
  • umiejętność prowadzenia prezentacji produktów
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, proaktywność
  • nastawienie na realizację celów
  • gotowość do podróży
  • prawo jazdy

Nasz klient oferuje : przyjazną atmosferę pracy, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.