Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy zaangażowanej i pozytywnej osoby, która chciałaby kontynuować swój rozwój zawodowy na stanowisku

Specjalista ds. kadr i płac

Doświadczenie w kadrach i płacach, język angielski

Zadania:

  • pełna obsługa kadrowo – płacowa pracowników
  • wystawianie umów, świadectw pracy i innych dokumentów pracowniczych
  • prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej
  • naliczanie wynagrodzeń
  • sporządzanie deklaracji ZUS, deklaracji podatkowych
  • inicjowanie zmian dotyczących dokumentacji, procesów, działania systemu kadrowo-płacowego
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
  • bardzo dobra organizacja pracy

Nasz klient oferuje : przyjazną atmosferę pracy, możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.