Naš klijent je Saint-Gobain, svetski lider na građevinskom i habitat tržištu, proizvodi, dizajnira i distribuira građevinske materijale, pružajući inovativna rešenja u cilju očuvanja ekologije i energetske efikasnosti. Saint-Gobain posluje u 67 zemalja, sa oko 180.000 zaposlenih širom sveta i prometom, u 2018. godini, od 41,8 milijardi eura. Saint-Gobain u Srbiji posluje kroz nekoliko segmenata: Adfros, Isover, Rigips, Saint-Gobain Glass i Weber i pruža lokalnom tržištu inovativna rešenja odgovarajući na zahteve tržišta.

Za potrebe razvoja segmenta hidroizolacije u okviru Weber-a, tražimo iskusnu i posvećenu osobu za poziciju

Komercijalno-tehnički savetnik za hidroizolaciju - Weber

Za našeg klijenta Saint-Gobain i njihov segment hidroizolacije u okviru Webera!

Uslovi:

  • 10 godina iskustva u prodaji i/ili primeni hidroizolacionih materijala i rešenja za podove, krovove i temelje
  • dobro poznavanje građevinskog tržišta
  • ekspertiza u primeni i tehničkim karakteristikama proizvoda
  • aktivan vozač, spreman na terenski rad
  • napredne veštine prodaje, pregovaranja i prezentacije
  • pouzdan, odgovoran i stabilan profesionalac posvećen poslu i kupcima
  • izgrađene veštine komunikacije, razumevanja potreba i građenja partnerskih odnosa sa kupcima

Opis posla:

  • jačanje i izgradnja dobrih odnosa sa građevinskim kompanijama, izvođačima hidroizolacionih radova i ostalim partnerima
  • prodaja proizvoda iz programa hidroizolacije
  • realizacija nedeljnih i mesečnih planova i obilazaka kupaca
  • pružanje tehničke podrške klijentima, i izvođenje praktične demonstracije primene proizvoda
  • prikupljanje podataka o aktivnim projektima i priprema realizacije istih
  • prikupljanje i distribuiranje tehničke dokumentacije klijentima
  • pružanje marketinške i logističke podrške korisnicima i kupcima
  • odgovornost za uspešnu realizaciju – uključujuči naplatu
  • praćenje aktivnosti konkurencije i tržišnih kretanja i davanje predloga za unapređenje prodaje
  • redovno izveštavanje o prodajnim aktivnostima i rezultatima

Naš klijent Vam nudi priliku za dalje dokazivanje u okviru internacionalnog i dinamičnog okruženja, uz stimulativne uslove rada u profesionalnom timu.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da svoju prijavu sa biografijom pošaljete na našu e-mail adresu, uz zagarantovanu diskreciju.

HILL International, Beograd, Ruzveltova 45, tel/fax: +381 11 3294 500

E-mail: apply.serbia@hill-international.com