Naš klijent je Phoenix Group, prisutna u Srbiji kroz sledeće brendove: PHOENIX Pharma, EL Pharma, INO-Pharm  i BENU apoteke. Oni sa ponosom kažu: U Srbiji svakodnevno isporučujemo više od 600.000 kutija lekova na vreme tamo gde su najpotrebniji. Svakom klijentu pristupamo kao da je jedini, a svakom pacijentu pružamo više od očekivanog. U Srbiji nas ima više od 2.000 i ponosni smo što smo deo velike porodice Phoenix.

Pravnik

Za našeg klijenta, uspešnu kompaniju Phoenix Group

Opis posla:

  • Izrada i kontrola svih vrsta komercijalnih ugovora sa domaćim i stranim partnerima
  • Izrada i kontrola svih vrsta ugovora, a naročito ugovora sa investitorima i podizvođačima, zakupu poslovnog prostora
  • Izrada predloga pojedinačnih i opštih akata (odluke, rešenja, statuti,pravilnici, protokoli)
  • Pravna podrška u postupcima vezanim za nepokretnosti (pribavljanje građevinskih dozvola, kupoprodaja, uknjižba, zabeležba i sl.) kao i podrška vezana za radnopravne odnose (aneksi, upozorenja, rešenja itd)
  • Pravna podrška u prekršajnim postupcima i pred inspekcijskim organima
  • Postupci pred APR-om
  • Pravovremeno i kontinuirano praćenje, proučavanje i izveštavanje o svim relevantnim propisima (naročito u oblasti maloprodaje i veleprodaje lekova,radnog prava, privrednog prava, obligacionog prava, prava zaštite konkurencije) i davanje uputstava i saveta za njihovu primenu
  • Daje tumačenja i pravna mišljenja
  • Organizovanje, izvršavanje i odgovornost za pravovremeno i potpuno obavljanje pravnih poslova koji su mu povereni

Uslovi:

  • Završen pravni fakultet
  • Minimalno radno iskustvo 2 godine, poželjno u privredi, u internacionalnoj sredini
  • Znanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje pravne i zakonske regulative
  • Sistematičnost u radu i organizacione sposobnosti
  • Zainteresovanost za učenje, pedantnost i posvećenost poslu

Naš klijent Vam nudi odgovornu poziciju u dinamičnom okruženju, uz odlične uslove za rad i mogućnost da u potpunosti iskažete svoje profesionalne sposobnosti i iskustvo.

Ako se prepoznajete u ovoj ulozi, pošaljite svoju biografiju i pismo za prijavu na e-mail adresu HILL International. Potpuna poverljivost je zagarantovana.

HILL International, Beograd, Ruzveltova 45, tel/fax: +381 11 3294 500

e-mail: apply.serbia@hill-international.com