Weber je deo međunarodne grupacije Saint-Gobain koja je osnovana u Francuskoj davne 1665. godine i danas je jedna od najvećih svetskih industrijskih grupa. Weber jedan od vodećih svetskih proizvođača industrijskih maltera nudi kompletan asortiman rešenja razvijenih prema naprednim tehnologijama u cilju ispunjenja najviših tehničkih zahteva. Više informacija možete naći na: https://www.weber.rs/home.html

Za potrebe daljeg razvoja prodaje na teritoriji zapadne Srbije, potreban im je proaktivan, pozitivan i posvećen

Predstavnik prodaje za region zapadne Srbije

Za Weber, uspešnu kompaniju koja posluje u okviru grupacije Saint Gobain!

Uslovi:

>   2 godine iskustva u terenskoj prodaji idealno roba široke potrošnje ili građevinski materijali

>   iskustvo u radu u uređenom sistemu prodaje

>   znanje rada na računaru

>   aktivan vozač, spreman na terenski rad

>   napredne veštine prodaje, pregovaranja i prezentacije

>   vešt komunikator, koji razume potrebe kupaca i gradi partnerske odnose sa njima

>   vredna i posvećena osoba, pozitivnog duha, voljna da se dokazuje, koju privlače izazov i uspeh

>   prebivalište jednom od navedenih gradova regiona

Opis posla:

>   razvoj maloprodajne i veleprodajne mreže partnera na dodeljenoj teritoriji zapadne Srbije (Čačak,  Užice, Gornji Milanovac i Požega)

>   jačanje i izgradnja partnerskih odnosa sa kupcima

>   prodaja proizvoda iz Weberovog programa na dodeljenoj teritoriji

> realizacija nedeljnih i mesečnih planova i obilazaka kupaca

> prikupljanje podataka o aktivnim projektima i priprema realizacije istih

> odgovornost za uspešnu realizaciju – uključujući naplatu

> praćenje aktivnosti konkurencije i tržišnih kretanja i davanje predloga za unapređenje prodaje

> redovno izveštavanje o prodajnim aktivnostima i rezultatima

Weber Vam nudi priliku za dalje dokazivanje u okviru internacionalnog i dinamičnog okruženja, uz stimulativne uslove rada i razvoja u profesionalnom timu.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da svoju prijavu sa biografijom pošaljete isključivo na mail adresu HILL Internationala, uz zagarantovanu diskreciju.

HILL International, Beograd, Ruzveltova 45, tel/fax: +381 11 3294 500

E-mail: apply.serbia@hill-international.com