Istrabenz Plini je vodeća slovenačka kompanija, deo italijanske grupacije SIAD, koja se bavi prodajom industrijskih gasova kao i pružanjem kompletnih rešenja u vezi sa njihovom primenom. Za dalji razvoj njihovih aktivnosti u Srbiji, tražimo dinamične i samoinicijativne kandidate za poziciju

Regionalni predstavnik prodaje – Industrijski gasovi

Za našeg klijenta, Istrabenz Plini

Uslovi:

  • fakultetsko obrazovanje iz oblasti ekonomije, tehnologije, hemije ili mašinstva
  • iskustvo u prodaji srodnih proizvoda, naftnih derivata ili hemikalija je prednost
  • znanje engleskog jezika i rada na računaru
  • vozačka dozvola, aktivni vozač
  • inicijativa, dinamičnost, proaktivnost, odlične komunikacione i organizacione sposobnosti
  • spremnost na česta putovanja

Opis posla:

  • prodaja industrijskih gasova u dodeljenom regionu
  • identifikacija novih poslovnih prilika, iniciranje kontakata i razvoj mreže klijenata
  • održavanje kvalitetnih i dugoročnih odnosa sa klijentima
  • podrška u kreiranju i implementaciji tehničkih rešenja
  • uvođenje novih proizvoda na tržište i pružanje tehničke podrške
  • redovno izveštavanje o postignutim rezultatima

Naš Klijent Vam nudi priliku da postanete deo uspešne regionalne kompanije kao i mogućnost za dalji profesionalni razvoj uz stimulišuće uslove rada.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da svoju prijavu sa biografijom pošaljete na našu e-mail adresu, uz zagarantovanu diskreciju.

HILL International, 11000 Beograd, Ruzveltova 45, tel: +381 11 3294 500
E-mail: apply.serbia@hill-international.com