Megbízónk komoly múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő építőipari- és barkácsgépek, szerszámok és kellékanyagok nagykereskedelemmel foglalkozó családi vállalkozás. A tulajdonosok sok évi kemény munka után szeretnének egy lépést hátra lépni, ezért az értékesítési tevékenység irányítására és az azzal összefüggő feladatok megoldására Értékesítési vezető keresünk hozzájuk.

Értékesítési vezető

Budapest

Jelentkezek

Feladatok

  • Tervezi, szervezi, koordinálja és felügyeli az értékesítési csapat munkáját
  • Értékesítési terv készítése és az értékesítési célok elérése
  • Kiemelt partnerek látogatása
  • KAM tevékenység bővítése
  • A tulajdonos-ügyvezetőknek tartozik beszámolási kötelezettséggel

Elvárások

  • Egyetemi diploma lehetőleg közgazdasági/üzleti/műszaki területen
  • 3-5 éves tapasztalat az értékesítési csapat irányításában, a működési költségvetés kidolgozásában és követésében mind a bevételek, mind a költségek tekintetében.
  • Releváns tapasztalat szakkereskedői vagy műszaki kiskereskedői értékesítési hálózat létrehozásában

Hosszú távú elköteleződéséért cserébe megbízónk a pozíció fontosságának megfelelő munkakörülményeket és jövedelmet biztosít.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát online rendszerünkön keresztül, magyar nyelvű önéletrajza feltöltésével, valamint egy adatlap és egy rövid kérdőív kitöltésével tudja megtenni. Kérjük, pályázatát

NE

a "JELENTKEZEK" gombra kattintva, hanem az alábbi linken adja be: