Megbízónk egy magyar, egészségügyi szolgáltató. A vállalat további növekedéséhez keresünk hozzájuk Cégvezetőt, értékesítés fókusszal

"> Cégvezető (értékesítés fókusszal)

Cégvezető (értékesítés fókusszal)

Egy magán egészségügyi szolgáltatónál

Jelentkezek

Feladatok:

  • Az ügyvezető-tulajdonos tehermentesítése, különböző operatív és stratégiai feladatok átvétele és irányítása
  • Általános cégvezetés, napi operáció és beosztások szervezése, információk terítése, a kb. 15 fős csapat operatív vezetése
  • A cég értékesítését segítő marketing- és értékesítési akció kitalálása, lebonyolítása és értékelése
  • Alapszintű kontrolling feladatok (pl.: bevételek átlátása)
  • A műszaki berendezések és a rendelő üzemeltetése, fejlesztése
  • A cég fejlesztése, a változások menedzselése

Elvárások:

  • Széleskörű szervezési, ügyfélkezelési vagy marketinges háttér
  • Vezetői tapasztalat vagy a vezetői feladathoz szükséges senioritás
  • Értékesítési tapasztalat, de legfőképpen értékesítői szemlélet
  • Felsőfokú végzettség (nem orvosi)
  • Kreatív, jó kommunikációs készség, szimpatikus fellépés, csapat motiválása
  • Egészségügyi tapasztalat előny, de nem elvárás

Megbízónk egy eredményes cég, igényes belvárosi irodával és együttműködő csapattal, barátságos vállalati légkört és folyamatos fejlődési lehetőséget kínál.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát online rendszerünkön keresztül a ’Jelentkezek’ gomb megnyomásával tudja csatolni, vagy küldje el pályázatát e-mailben az orsolya.reffy@hill-international.com e-mail címre.