Megbízónk 2007 óta a hazai credit-, és banki tanácsadói piac fontos szereplője, melynek stratégiai célja a legmagasabb szintű creditmenedzsment szolgáltatások elérhetővé tétele, valamint közép- és nagyvállalatok számára partnerkockázat és hitelezési stratégia kialakítása és menedzselése. A sikeres alaptevékenység mellett az MNB Növekedési Kötvényprogramjának meghatározó tanácsadó szereplőjeként domináns piaci pozícióval rendelkezik zöldkötvények kibocsátásában is. ESG üzletágát a meglévő zöld keretrendszerek kidolgozásában elért tapasztalatokra építi. Szakemberei készítik és támogatják számos hazai nagyvállalat és tőzsdei cég ESG stratégiáját és nem-pénzügyi jelentését. Megbízónk az alaptevékenységében megcélzott szakmai kiválóságát szeretné az önálló ESG üzletágában is szem előtt tartani. A perspektívát a sok éves banki felső- és középvezetői tapasztalattal - ennek köszönhetően széles kapcsolatrendszerrel - rendelkező munkatársai támogatják, amit számos hazai és nemzetközi szakmai szervezettel kialakított szoros együttműködése is segít.

ESG tanácsadó

Érdekel a fenntarthatóság és a jövő felelős pénzügyi programja?

Az ESG-ről sokan még csak beszélnek, ebben a pozícióban Te lehetsz az induló terület vezető nagyvállalati tanácsadója.

Jelentkezek

ESG senior tanácsadóként

az alábbi feladatok várnak:

  • Kutatási és adatelemzési feladatok elvégzése ESG témában
  • Fenntarthatósági stratégia kialakítása nagyvállalatok számára
  • Fenntarthatósági jelentések készítése
  • Környezetvédelmi, ESG mutatók meghatározása
  • Jogszabályelemzés, -nyomon követés és -értelmezés
  • Tanácsadói szerepkörrel járó kapcsolattartás és projekt menedzsment

Jelentkezz, ha rendelkezel:

  • felsőfokú végzettséggel
  • 2-3 éves releváns tapasztalattal fenntarthatósági területen
  • ESG jogi szabályozás és jelentési keretrendszerek ismeretével
  • tárgyalóképes angol nyelv- és írástudással
  • jó kommunikációs és prezentációs készséggel
  • erős elemzői- és íráskészséggel
  • jó együttműködési képességgel, amelyet nemzetközi környezetben a belső és külső érdekelt felekkel kell hasznosítanod

Előnyt jelent fenntarthatósági területen szerzett képzés/végzettség.

Ha szeretnél ezen a területen piacvezető stabil cégnél dolgozni, akkor várjuk szakmai önéletrajzod az ildiko.seres@hill-international.com email címre.

Kérjük, pár sorban indokold, hogy miért érdemes veled dolgoznunk.