Megbízónk komoly múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő építőipari- és barkácsgépek, szerszámok és kellékanyagok nagykereskedelemmel foglalkozó családi vállalkozás. A tulajdonosok sok évi kemény munka után szeretnének egy lépést hátra lépni, ezért az értékesítési tevékenység irányítására és az azzal összefüggő feladatok megoldására Értékesítési vezető keresünk hozzájuk.

Gépértékesítési csoportvezető

Budapesti munkavégzés

Jelentkezek

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a gyártóval/szállítóval
  • Magyar engedélyeztetés, gépkönyvek, használati útmutató,
  • Raktárkészlet, szerviz menedzselése (van egy szervizes beosztottja)
  • Rendelés, áruellátás menedzselése (van egy értékesítési asszisztens beosztottja is)
  • A területi képviselők oktatása, segítése
  • A területi képviselők elkísérése, közös értékesítés
  • Direkt értékesítés nagy vevőknél
  • Új forgalmazók felkutatása
  • Kiállításokon a gépek bemutatása, esetleg egyéb marketing

Elvárások:

  • Egyetemi diploma lehetőleg közgazdasági/üzleti/műszaki területen
  • 3-5 éves tapasztalat műszaki értékesítés területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

Hosszú távú elköteleződéséért cserébe megbízónk a pozíció fontosságának megfelelő munkakörülményeket és jövedelmet biztosít.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát online rendszerünkön keresztül, a Jelentkezek gomb megnyomásával tudja csatolni, vagy küldje el pályázatát e-mailben a zsofia.csanko@hill-international.com-ra.