Ügyfelünk egy innovatív műszaki eszközöket és megoldásokat fejlesztő skandináv vállalat, termékeiket világszerte exportálják. Magyar leányvállalatuk irodavezetőt keres Budapestre, belvárosi munkavégzéssel.

Irodavezető

Budapest

Jelentkezek

Feladatok:

  • 20 fős iroda vezetésével és működésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Vezetők és a munkatársak adminisztratív támogatása
  • Iroda vezetésével és működésével kapcsolatos feladatok egyszemélyes elvégzése
  • Napi működéshez szükséges általános irodai beszerzések kezelése
  • Bejövő/kimenő levelezés kezelése, továbbítása a társosztályok részére
  • Telefonok kezelése, vendégek fogadása
  • Informatikai projektekbe alapszintű való bekapcsolódás (szoftvertesztelés, HTML fejlesztés)
  • Az iroda igényes és rendezett fenntartása érdekében kapcsolattartás az alvállalkozókkal (takarítás, üzemeltetés, irodabútor beszerzés)
  • Céges rendezvények, partnertalálkozók szervezése, lebonyolítása
  • Számlák, házipénztár kezelése

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben vagy pénzügyi bonyolításban szerzett releváns tapasztalat (min. 2-3 év)
  • Aktív angol nyelvismeret (írásban és szóban)
  • Számítógépes felhasználói (MS Office) ismeretek
  • Talpraesett, lelkes, fáradhatatlan attitűd
  • Előnyt jelent: webfejlesztés, HTML, CSS tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Családias hangulat
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatosan fejlődő szervezetben versenyképes juttatás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy az alábbi e-mail címen keresztül várjuk: miklos.bosits@hill-international.com.