Megbízónk közepes méretű, külföldi gyártócég, Pest vármegyében. Termelési és műszaki vezetőt keresünk hozzájuk.

Termelési és műszaki vezető

#felsővezető #gyártás #termelésirányítás #csapatirányítás #ISO #BRC #IFS

Jelentkezek

Főbb feladatok:

  • A termelés folyamatának felügyelete, a termelés folyamatosságának biztosítása
  • Üzemvezető munkájának felügyelete és támogatása
  • Technológiai megoldások beszerzése, működtetése, karbantartása
  • Energia beszerzések, szerződéstárgyalások
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • A telephely működésével kapcsolatos ügyek
  • A termeléshez tartozó dolgozó létszám biztosítása, a beosztottak motiválása, segítése, ellenőrzése
  • A termeléshez köthető engedélyek intézése, hatóságokkal kapcsolattartás
  • A termeléshez köthető ellenőrzések levezénylése, auditok során aktív részvétel
  • A munkavédelmi és tűzvédelmi előírások érvényesítése a vállalat gyártóegységeiben
  • A Minőségirányítási rendszer alapos ismerete, dokumentumaiban leírtak betartása és betartatása
  • Részvétel a vezetőség munkájában, a hozzájárulás a stratégia célok megvalósításához

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Vegyipari, élelmiszeripari, vagy gyógyszeripari tapasztalat
  • Komoly gyártási tapasztalat, és legalább néhány év vezetői gyakorlat
  • ISO, BRC, IFS tanúsítvánnyal szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angoltudás írásban és szóban is

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés
  • Cafeteria juttatások, nyugdíjpénztár
  • Céges autó
  • Éves bónusz és teljesítmény alapú bónusz
  • Privát egészségügyi csomag

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!